VERTIKALI SISTEMA

VERTIKALI SISTEMA

Bene populiariausia yra vertikalaus dalinimo sistema.

 Aliuminio kompozito plokščių gamintojo ALUCOBOND TRAY (Hooked on Bolts) sistemos tvirtinimo būdas yra geriausias būdas patenkinti paslėpto tvirtinimo architektūrinį estetinį reikalavimą.

Sistema susideda iš laikiklių ir jais laikomo U formos profilio, kuriame profilių paruošimo metu įdedami nerūdijančio plieno strypeliai, fiksuojami specialiais „žvaigždučių fiksatoriais“, kurie leidžia strypeliams judėti. Tokiu būdu karkasas, esant didelėms vėjo ar šilumos apkrovoms, turi laisvę judėti, nesukeldamas sistemos įsitempimo ir deformacijos.

Kasečių pakabinimo/tvirtinimo principas – išfrezuotos „auselės“ kasetės užlenkimuose. Užmovus kasetę ant strypelių, kasetė gali plėtimosi metu laisvai judėti, paslankių strypelių pagalba.

Maksimalus kasečių dydis, „auselių“ žingsnis, įdėtinių standumo ir papildomo sutvirtinimo detalių kiekis ir tipai yra parenkami pagal Statinių skaičiavimų programos ataskaitą, atsižvelgiant į užduotus vėjo apkrovos ir  architektūrinius kasečių dydžius. Tačiau, kad ir kokie jie bebūtų, kasetę, pvz.: 1,20*4,50m dydžio, galima kabinti, esant net 2,6-3,0kN apkrovai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.